Menu Podmiotowe menu ikonka

Skład Rady Miejskiej VIII kadencji 2018-2023

 
Przewodniczący Rady:
Tomasz Wiśniewski   (kontakt: twisniewski@blonie.pl)

I Wiceprzewodniczący Rady:
Grzegorz Banaszkiewicz   (kontakt: gbanaszkiewicz@blonie.pl)

II Wiceprzewodniczący Rady:
Jacek Cieślak   (kontakt: jcieslak@blonie.pl)
 

 

Jakub Bargieł   (jbargiel@blonie.pl)

Marzena Cichewicz   (mcichewicz@blonie.pl)

Janusz Guzik   (jguzik@blonie.pl)

Konrad Janowski   (kjanowski@blonie.pl)

Marcin Kołota   (mkolota@blonie.pl)

Grażyna Kościńska   (gkoscinska@blonie.pl)

Grażyna Laskowska   (glaskowska@blonie.pl)

Katarzyna Mielcarz   (kmielcarz@blonie.pl)

Grzegorz Olędzki   (goledzki@blonie.pl)

Sławomir Piotrowski   (spiotrowski@blonie.pl)

Andrzej Pływaczewski   (aplywaczewski@blonie.pl)

Ewa Podyma   (epodyma@blonie.pl)

Jadwiga Sowińska    (jsowinska@blonie.pl)

Helena Szymańska   (hszymanska@blonie.pl)

Jarosław Uraszewski   (juraszewski@blonie.pl)

Irena Waśniewska   (iwasniewska@blonie.pl)

Barbara Wielogórska   (bwielogorska@blonie.pl)

Monika Zalewska   (mzalewska@blonie.pl)

 

Podmiot publikujący: Urząd Miejski w Błoniu
Wytworzył: Urząd Miejski w Błoniu 2018-11-22
Opublikował w BIP: Agnieszka Gałkowska 2018-11-22 13:18:48
Liczba wyświetleń: 3705
Data aktualizacji Nazwa operacji Zaktualizował Podgląd Porównaj
        Porównaj