Menu Podmiotowe menu ikonka

Białutki

  •  

sołtys:

Anna Derlecka

Przejdź do wpisu

Białuty

  •  

 Sołtys: Bogusław Niedziński

Przejdź do wpisu

Bieniewice

  •  



sołtys: Grażyna Kościńska

Przejdź do wpisu

Bieniewo-Parcela

  •  

sołtys: Ewa Lemańska

Przejdź do wpisu

Bieniewo-Wieś

  •  

Sołtys: Maria Król

Przejdź do wpisu

Błonie-Wieś

  •  

sołtys: Grzegorz Banaszkiewicz

 

Przejdź do wpisu

Bramki

  •  

sołtys:  Andrzej Rybak

Przejdź do wpisu

Cholewy

  •  

sołtys: Krzysztof Mikulski

Przejdź do wpisu

Dębówka

  •  

sołtys: Andrzej Chojnacki

 

Przejdź do wpisu

Górna Wieś

  •  

sołtys: Marek Dunajewski

Przejdź do wpisu

Konstantów

  •  

sołtys: Włodzimierz Piwowarski

Przejdź do wpisu

Kopytów

  •  

sołtys: Maria Egermeier

 

 

Przejdź do wpisu

Łaźniew

  •  

sołtys: Sławomir Mlosek

Przejdź do wpisu

Łaźniewek

  •  

sołtys: Tomasz Węgierski

 

Przejdź do wpisu

Łąki

  •  

Sołtys: Tomasz Dudziński

Przejdź do wpisu

Marysinek

  •  

sołtys:  Robert Grzejszczak

 

Przejdź do wpisu

Nowa Górna

  •  

sołtys: Renata Nawrot

Przejdź do wpisu

Nowa Wieś

  •  

sołtys: Dominika Bajron

Przejdź do wpisu

Nowe Faszczyce

  •  

sołtys: Estera Gwiazda

Przejdź do wpisu

Nowy Łuszczewek

  •  

sołtys: Bogdan Komar

Przejdź do wpisu

Piorunów

  •  

sołtys: Bogusław Rowdal

Przejdź do wpisu

Radonice

  •  

sołtys: Wanda Nowakowska

Przejdź do wpisu

Radzików Wieś

  •  

sołtys: Zygmunt Kołodziejczak

Przejdź do wpisu

Rochaliki

  •  

sołtys: Marek Wagner

Przejdź do wpisu

Rokitno

  •  

sołtys: Marzena Kochanek-Kosińska

 

Przejdź do wpisu

Stare Faszczyce

  •  

sołtys: Jan Czajka

Przejdź do wpisu

Stary Łuszczewek

  •  

sołtys: Marek Niedziński

Przejdź do wpisu

Wawrzyszew

  •  

sołtys: Jan Boczkowski,

 

Przejdź do wpisu

Witanów

  •  

sołtys: Krystyna Jakubaszek

Przejdź do wpisu

Witki

  •  

sołtys: Eligiusz Mlosek

Przejdź do wpisu

Wola Łuszczewska

  •  

sołtys: Stanisław Wieloch

Przejdź do wpisu

Żukówka

  •  

sołtys: Janusz Sierański

Przejdź do wpisu

Osiedle Nr 1

  •  

Przewodniczący Zarządu Osiedla Nr 1 w Błoniu:
Mirosław Nowakowski

Członkowie Zarządu Osiedla:
- Tomasz Malicki,
- Zbigniew Trzciński,
- Justyna Musiejewska.


 

ulice:  Passowska, Modlińska, Cicha, Zacisze, Graniczna, Lesznowska, Polna, Zapomniana, Piaskowa, Krzywa, Nadrzeczna, Wierzbowa, Klonowa, Karczewskiego, Niemstaka, Sochaczewska - numery parzyste, Powstańców - numery nieparzyste, Mazowiecka, Wąska, Staszica, Dobrzyńskiego, Spacerowa, Stefana Szparagi, Szarych Szeregów, Jana Kamosińskiego, Solidarności, Poprzeczna

 

Przejdź do wpisu

Osiedle Nr 2

  •  

Przewodniczący Zarządu Osiedla Nr 2 w Błoniu
Robert Szklarski

Informujemy, że począwszy od 05.08.2019 w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca od godz. 17.00, Przewodniczący Zarządu będzie pełnił dyżur w Centrum Kultury w Błoniu (ul. Jana Pawła II 1 B – II piętro).

 

Członkowie Zarządu Osiedla:
- Halina Kalynych
- Michał Mika
- Maryla Borządek - Dąbrowska
- Dariusz Kossakowski
- Dorota Jasińska
 


ulice: Powstańców - numery parzyste, Wiejska, Warszawska, Rynek, Sienkiewicza, Kościuszki, Asnyka, Engelmana, Ogrodowa, 3-go Maja, Sochaczewska - numery nieparzyste od 3 do 35, Narutowicza, Targowa, Traugutta, Armii Krajowej, Wyszyńskiego, Nowoprojketowana, Jana Pawła II, Kilińskiego, Poznańska, Piłsudskiego (od 3-go Maja do Mickiewicza), Nowakowskiego, Wspólna, Szkolna, Przejazd, Okrzei, Nowa, 11-go Listopada, Poniatowskiego (od Powstańców do Mickiewicza), Kulisiewiczów, Łukasińskiego, Okrężna, Brzozowa, Jaśminowa 

 

Przejdź do wpisu

Osiedle Nr 3

  •  

Przewodniczący Zarządu Osiedla Nr 3 w Błoniu
Maciej Górski

Członkowie Zarządu Osiedla:
- Agnieszka Kolano
- Iwona Kępka
- Sylwia Bartnicka
- Marcin Kolano

 


 

ulice: Grodziska, Towarowa, Kwiatowa, Bieniewicka, Nowomiejska, Kolejowa, Składowa, Mokra, Przeskok, Moniuszki, Faszczycka, Słoneczna, Kwiatów Polnych, Uśmiech, Pogodna, Niecała, Fabryczna, Przytulna, Sadowa, Mikołaja z Błonia, Aksamitna, Plantowa

Przejdź do wpisu

Osiedle Nr 4

  •  

Przewodnicząca Zarządu Osiedla Nr 4 w Passie
Aleksandra Prycińska

Członkowie  Zarządu Osiedla:
- Jerzy Jaroszczak
- Sławomir Pudło
- Szymon Wrzesiński
 

 


osiedle Pass

Przejdź do wpisu

Osiedle Nr 5

  •  

Przewodniczący Zarządu Osiedla nr 5 w Radzikowie
Karolina Walczewska

Członkowie Zarządu Osiedla:
- Agnieszka Aleksandrowicz
- Malwina Kamińska
- Karol Podyma
- Tomasz Sobieraj
- Marta Zimny

 


osiedle Radzików

Przejdź do wpisu

Osiedle Nr 6

  •  

Przewodnicząca Zarządu Osiedla nr 6
Justyna Binio

Członkowie Zarządu Osiedla:
- Agnieszka Łukasiewicz
- Henryk Maździarz
- Patryja Szymanowicz
- Jarosław Zdanowski

 


 

ulice: Poniatowskiego (od Mickiewicza do torów PKP), Przybysza, Harcerska, Parkowa, Krasickiego, Legionów, Grazyny, Orzeszkowej, Słowackiego, Piłsudskiego (od Mickiewicza do torów PKP), Żeromskiego, Kopernika, Śląska, Szopena, Sowińskiego, Mała, Mickiewicza, Projektowana, Macieja z Błonia, Konopnickiej, Reymonta, Jagiellońska, Emilii Plater

Przejdź do wpisu